​Konečně napadl sníh …​

  • Publikováno: 19.01.2017
  • Kategorie: Aktuality

Hurá, konečně napadl sníh. Byla by škoda vysedávat ve třídě, když se venku objevil sn​íh a je celkem akorát tvarovatelný. V hodině výtvarné výchovy se učíme pracovat s různými materiály, tak proč ne sníh. Popadli jsme lopaty, kolečka, kyblíky a špachtle a vyrazili jsme. Venku jsme trochu posmutněli, neboť původní představa kluků, že bude celé dvě hodiny koulovačka, byla převálcována představou p. učitelky, která po nás chtěla něco vytvořit. Prvotní nadšení bylo pryč, zjistili jsme, že nanosit dostatek sněhu na sošku bude ten hlavní úkol. Lopat bylo málo a sněhu taky. Nakonec se však dílo podařilo a vznikly „sochy“ tři. Kluci vytvořili na parkovišti bourák, druhá skupina vytvořila obra z Ledového království. Poslední začali tvořit chobotnici, ta však změnila se v žábu a nakonec se jim podařilo ztvárnit mrože. Dílka to jsou povedená, posuďte sami…

FOTO