Vánoce v naší třídě

A jsou tu po roce, zase krásné vánoce.

Musím říct, že jsem vděčná, že jsem měla štěstí na žáky v naší třídě. Letošní besídka se opět vydařila. Na začátku jsme letos nezdobili perníky, jak bylo mým zvykem již po několik let, ale děti mi ušetřily  práci s pečením a přípravou této aktivitky. Přišlo mi však líto přece jen něco nevytvořit. Nápad ke mě přišel sám po cestě z Divadelní dílny. Nakonec jsme tedy vytvořili svícny na vánoční stůl. Všichni trpělivě dílo dokončili a mohli jsme postoupit k další části programu. Před měsícem jsme se domluvili na několika disciplínách. Přesouváním kelímků, psaní fixem ve skupinách, filmovým kvízem,  přesouváním míčků a dalšími aktivitkami jsme si zpříjemnili dopoledne, které jsme ukončili rozdáváním dárků. Opět Vám všem děkuji za pohodu a příjemné dopoledne. Tak šťastné a veselé….