Týden od 17.6. až do 26.6.2019

Dne 18.6. proběhne výběr učebnic, 19.6. máme naplánovaný Branný den na hasičské zbrojnici v O – Michálkovicích. Sraz v 7:45 před školou. Žáci budou mít sportovní oblečení a obutí, svačinu, pití. Konec v 11:40 hod., poté jdou domů, na oběd nebo do družiny. Ve čtvrtek 20.6. půjdeme na školní koncert do KD O – Mich. Konec vyučování v 11:40. V pátek proběhne poslední plavání. Vyúčtování, máme slíbeno od paní ekonomky, bude do konce školního roku. V případě, že nějaké peníze zbudou, budou přesunuty do třídního fondu do třetího ročníku. V pondělí proběhne výuka do 11:40, v úterý rovněž. Jak bylo řečeno na třídních schůzkách, škola vlastní obalovací stroj na učebnice, proto obaly nekupujte. V září můžete tuto službu využít za sto Kč. Ve středu se vydává vysvědčení. Konec bude po předání vysvědčení, cca 9:00 hod. Přejeme Vám krásné prázdniny prožité ve zdraví a pohodě.